VI Konferencja Sekcji Par i Rodzin PTPP

z cyklu Pracując Psychoanalitycznie z Parami

organizowanej przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną Dzielnicy Bemowo miasta Warszawy we współpracy z Polskim Towarzystwem
Psychoterapii Psychoanalitycznej.

 „Kocham Ciebie czy siebie?  O narcyzmie w parze i rodzinie”

Sprawy organizacyjne

Konferencja odbędzie się 23.04.2022 r. w formule hybrydowej: „na żywo” w Warszawie UKSW, ul.Wóycickiego 1/3 (w ramach limitu dostępnych miejsc) oraz online na platformie ZOOM.

Podczas zgłoszenia przez formularz rejestracyjny mogą Państwo dokonać wyboru, w jakiej formule chcieliby Państwo uczestniczyć w Konferencji.

Konferencja będzie przybliżać tematykę narcyzmu zarówno w parze jak i w rodzinie . Będziemy się przyglądać kiedy i na ile tworzenie narcystycznych relacji z obiektem wiąże się  z pragnieniem miłości obiektu, a na ile, i kiedy jest nastawione na zniszczenie obiektu, jego odrębności. Będziemy także przedstawiać te obszary w odniesieniu do praktyki i winiet klinicznych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej  https://psychoanalizapary.pl/o-konferencji/ 

DO 28.02.21 OBOWIĄZUJE NIŻSZA OPŁATA KONFERENCYJNA:
W FORMULE ONLINE – 250 ZŁ, DLA CZŁONKÓW PTPP – 220ZŁ,
W FORMULE „NA ŻYWO” W WARSZAWIE – 350ZŁ, DLA CZŁONKÓW PTPP – 320ZŁ. 
O MIEJSCU DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ DOKONANYCH PRZEZ FORMULARZ  REJESTRACYJNY: 
 https://psychoanalizapary.pl/formularz-rejestracyjny/

WAŻNE:

     * KONFERENCJA W WARSZAWIE: konieczne jest posiadanie aktualnego szczepienia przeciwko Covid-19. Certyfikaty szczepionkowe będą sprawdzane przed wejściem na salę konferencyjną, przy rejestracji. 

      * KONFERENCJA ONLINE: książeczka z materiałami konferencyjnymi zostanie wysłana do Państwa kurierem, dlatego też  prosimy o podanie adresu korespondencyjnego. 
W CELU OTRZYMANIA MATERIAŁÓW W WERSJI DRUKOWANEJ KONIECZNA JEST WPŁATA I REJESTRACJA DO 31 MARCA 2022. W przypadku rejestracji i/lub wpłaty po 31 marca wysyłamy materiały w formie elektronicznej. 

Autor

Aleksandra Juchnowicz

Psychoterapeuta psychoanalityczny - Poznań